Opinie o nas

Opinie naszych Dzieci i Rodziców

Cudowne miejsce! Ciepła i rodzinna atmosfera wypełniająca przedszkole przyciąga jak magnes nie tylko dzieci. Po przekroczeniu progu przedszkola człowiek natychmiast się uspokaja. Pięknie urządzone wnętrza w których dominują drewniane zabawki, szmaciane lalki, widok na ogródek przylegający do przedszkola - jednym słowem bajecznie. A co najważniejsze osoby opiekujące się dziećmi robią to z pasji. Tłumacza i zachęcają, są bardzo spokojne i sympatyczne. Swoim opanowaniem dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Dzieci to miejsce kochają, trudno je stamtąd wyciągnąć. Syn niezwykle dużo wynosi z pobytu w przedszkolu. Jedną z zaskakujących mnie rzeczy są zabawy paluszkowe których się tam uczy, bardzo często widzę jak jadąc samochodem, czekając na coś lub zasypiając bawi się paluszkami opowiadając coś sobie. Zdrowe i ekologiczne jedzenie jakie dostają dzieci to kolejna niezwykle istotna rzecz o jakiej trzeba wspomnieć. Właściciele dbają o dzieci również poprzez edukowanie rodziców. Organizują szereg niezwykle ciekawych i pouczających wykładów prowadzonych przez lekarzy specjalistów z rożnych dziedzin. Jestem im wdzięczna za stworzenie takiego miejsca. Zostawiając dziecko w przedszkolu jestem o nie całkowicie spokojna. Dziękuję i gorąco polecam.

Autor opinii anonimowy

Po niezbyt dobrych doświadczeniach w żłobku Synek strasznie bał się iść do Przedszkola, ale po tygodniu spędzonym właśnie tutaj ... był już w nim zakochany :) Nie ma najmniejszego problemu z wyjściem rano z domu i w każdy weekend niecierpliwie czeka na spotkanie z Ciocią Madzią :) W przedszkolu panuje bardzo przyjazna i rodzinna atmosfera nastawiona na pobudzanie kreatywności u dzieci. Jedną z rzeczy która nas najbardziej przekonała to duży ogród z placem zabaw i codzienne wyjścia na dwór, gdzie Synek nie jest "trzymany na smyczy" tylko może się do woli wyszaleć.

Autor opinii anonimowy

Kim jesteśmy?

Opinie o nas

Główne założenia pedagogiki waldorfskiej

Treści nauczania, metodyka i dydaktyka, ukierunkowane są na wzmacnianie wewnętrznych sił Dziecka, które mają dać poczucie dziecku, zakorzenienia w świecie i radość z jego poznawania.

Idea Przedszkola Pod Tęczą

Stworzyliśmy przestrzeń, w której panuje miła i rodzinna atmosfera, będąca wsparciem dla każdego. Wychowanie i warunki rozwoju dla Dzieci, w naszym Przedszkolu oparte są o...

Przedszkole Pod Tęczą

2024 © Przedszkole Pod Tęczą | Designe & hosted by ProfitMedia • ProfitCMS