Główne założenia pedagogiki waldorfskiej

Treści nauczania, metodyka i dydaktyka, ukierunkowane są na wzmacnianie wewnętrznych sił Dziecka, które mają dać poczucie dziecku, zakorzenienia w świecie i radość z jego poznawania.

Idea Przedszkola Pod Tęczą

Stworzyliśmy przestrzeń, w której panuje miła i rodzinna atmosfera, będąca wsparciem dla każdego. Wychowanie i warunki rozwoju dla Dzieci, w naszym Przedszkolu oparte są o pedagogikę waldorfską dr Rudolfa Steinera, w otoczeniu przyjaznej i doświadczonej kadry pedagogicznej. Liczne i urozmaicone aktywności organizowane dla Dzieci, pozwalają na prawidłowy i zdrowy ich rozwój motoryczno- zmysłowy. W efekcie takiego wsparcia dziecko osiąga dojrzałość do podjęcia nauki w szkole.

Przedszkole Pod Tęczą inne niż wszystkie

Przedszkole Pod Tęczą jest placówką, w której w innowacyjny sposób realizowany jest program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Co wyróżnia tę placówkę? Na czym polega jej specyfika?
To wszystko wyjaśnią właściciele Przedszkola Pod Tęczą - Alina i Marcin Lerch - w pierwszej części obszernej rozmowy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze przedszkola?

Na co w szczególności Pani zdaniem, powinni zwracać uwagę rodzice - wybierając Przedszkole?

Przedszkole Pod Tęczą

2024 © Przedszkole Pod Tęczą | Designe & hosted by ProfitMedia • ProfitCMS